O Nas

Platforma sprzedazhurtowaodziezy.pl to miejsce stworzone z myślą o przedsiębiorcach z branży odzieżowej. To tutaj producent odzieży znajdzie swoich potencjalnych klientów, a właściciel butiku w łatwy i szybki sposób dokona zakupów hurtowych.

Co nas wyróżnia?

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Produkty oferowane na platformie sprzedazhurtowaodziezy.pl to wyselekcjonowana pod względem materiału, szycia, konstrukcji oraz aktualnych trendów odzież oferowana przez naszych rodzimych producentów. Z dbałością podchodzimy do selekcji firm oferujących odzież hurtowo, aby zapewnić naszym klientom- właścicielom butików jak najlepszą jakość w przystępnej cenie.

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi była na najwyższym poziomie. Preferujemy bezpośredni kontakt z klientem, podczas którego zawsze służymy pomocą w wyborze zakupu, jak i obsługujemy sprawy posprzedażowe.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Pragniemy, aby zarówno producenci jak i właściciele butików znaleźli na naszej platformie wszystko czego potrzebują w swojej branży. Dlatego oprócz wyrobu producentów oferujemy dodatkowe usługi. Dzięki platformie nawiązać można współpracę z modelką, fotografem, a nawet skorzystać z usług przeszycia odzieży.

Nasza Misja

Naszą misją jest stworzenie takiego miejsca, w którym właściciel butiku, poszukujący towaru do swojego sklepu uzyska coś więcej niż gotowy produkt. Sama platforma jest tylko narzędziem wspomagającym naszą pracę na rzecz właścicieli butików, od pomocy w doborze produktów, po logistykę.

Skupiamy się na relacji z klientami oraz reagowaniu na ich potrzeby, pomysły i wymagania. Ciągły kontakt, od momentu pomocy w doborze produktów, monitorowanie czy towar dotarł do odbiorcy, pomocy w ewentualnym procesie reklamacyjnym, sprawdzaniu poziomu zadowolenia z nabytych produktów od właścicieli butików oraz uzyskiwanie od nich wskazówek co do poszukiwanych towarów, to działania, które pomagają sprawić, by klient był w pełni obsłużony i nie pozostawiony, na którymś z tych etapów.

Dodatkowo chcemy dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z klientami platformy jak i producentami odzieży. Branża odzieżowa należy do jednej z najszybciej rozwijających się i w dynamiczny sposób zmieniających branż, dlatego stawiamy na ciągły rozwój i reagowanie na potrzeby naszych kontrahentów.