O Nas

Platforma sprzedazhurtowaodziezy.pl to miejsce stworzone z myślą o przedsiębiorcach z branży odzieżowej. To tutaj producent odzieży znajdzie swoich potencjalnych klientów, a właściciel butiku w łatwy i szybki sposób dokona zakupów hurtowych.

Co nas wyróżnia?

JAKOŚĆ PRODUKTÓW

Produkty oferowane na stronie sprzedazhurtowaodziezy.pl to wyselekcjonowana pod względem materiału, szycia, konstrukcji oraz aktualnych trendów odzież z Włoch, Francji, Turcji, Ukrainy. Z dbałością podchodzimy do selekcji odzieży, aby zapewnić naszym klientom- właścicielom butików jak najlepszą jakość w przystępnej cenie.

JAKOŚĆ OBSŁUGI

Dokładamy wszelkich starań, aby jakość obsługi była na najwyższym poziomie. Preferujemy bezpośredni kontakt z klientem, podczas którego zawsze służymy pomocą w wyborze zakupu, jak i obsługujemy sprawy posprzedażowe.

KOMPLEKSOWOŚĆ

Prócz gotowych produktów pragniemy zaoferować naszym Klientom usługę szycia na zamówienie. Istnieje możliwość uszycia naszych gotowych produktów z metką klienta, bądź zupełnie nowych modeli na podstawie zdjęcia. Zajmujemy się wszystkim począwszy od dobrania materiału, zrobienia konstrukcji, prototypów aż po nadruki i hafty. Klient uczestniczy w każdym etapie produkcji.

Nasza Misja

Naszą misją jest stworzenie takiego miejsca, w którym właściciel butiku, poszukujący towaru do swojego sklepu uzyska coś więcej niż gotowy produkt. Sama platforma jest tylko narzędziem wspomagającym naszą pracę na rzecz właścicieli butików, od pomocy w doborze produktów, po logistykę.

Skupiamy się na relacji z klientami oraz reagowaniu na ich potrzeby, pomysły i wymagania. Ciągły kontakt, od momentu pomocy w doborze produktów, monitorowanie czy towar dotarł do odbiorcy, pomocy w ewentualnym procesie reklamacyjnym, sprawdzaniu poziomu zadowolenia z nabytych produktów od właścicieli butików oraz uzyskiwanie od nich wskazówek co do poszukiwanych towarów, to działania, które pomagają sprawić, by klient był w pełni obsłużony i nie pozostawiony, na którymś z tych etapów.