Szycie na zlecenie

Jesteś właścicielem butiku? Masz własną markę modową i marzysz o przygodzie na światowych rynkach fashion? Chcesz zacząć realizować marzenia i jednocześnie prężnie się rozwijać?

Doskonale to rozumiemy i mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Sprawimy, że Twoje marzenia staną się rzeczywistością – uszyjemy Twoje projekty.

Jak to robimy?

Współpraca

Przede wszystkim chcemy tworzyć najlepszą dla Ciebie przestrzeń do rozwoju i biznesowego rozłożenia skrzydeł, dlatego proponujemy dwie możliwości współpracy:

  • Pierwszą, w której szyjemy projekty naszego autorstwa z Twoją metką.
  • Drugą, w której projekt powstaje na podstawie Twojego pomysłu, inspiracji lub zaprezentowanego wcześniej konkretnego modelu, czy zdjęcia.

Kładąc szczególny nacisk na efektywne działania – zajmujemy się wszystkim. Od stworzenia właściwej konstrukcji, poprzez dobranie najlepszego materiału i skomponowanie dodatków.

Kiedy pierwsze etapy zostają sfinalizowane, Ty otrzymujesz prototyp, aby dokładnie się z nim zapoznać, nanieść ewentualne poprawki i zaakceptować. W Twoje ręce również oddajemy decyzję o kolorach i rozmiarach.

Co robimy?

Kochamy modę i chcemy, aby Twoja firma rozwijała się na każdej płaszczyźnie, dlatego uszyjemy dla Ciebie dresy, sukienki, damskie garnitury, kombinezony, płaszcze, produkty z dzianiny – wszystko, dzięki czemu poczujesz wiatr w skrzydłach i siłę naszej współpracy.

Dla kogo to robimy?

Szyjemy dla naszych klientów już od bardzo małych ilości pojedynczego produktu, nieograniczająca nikomu możliwości rozwoju. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze specyfiki konkretnych segmentów odbiorców i potrzeby badania rynku, dlatego uszyjemy dla Ciebie kilka projektów, a Ty ocenisz, czy chcesz kontynuować swój plan.

Gdzie to robimy?

Działając w branży od lat, doskonale wiemy jakie kroki podjąć, aby osiągnąć jak najbardziej optymalne zyski. Projekty szyjemy w polskich lub ukraińskich szwalniach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Ci najlepsze warunki cenowe, mocno konkurencyjne na rynku. Jesteśmy jednocześnie w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonanych usług, przy zachowaniu wytycznych definiujących produkt w pełni gotowy do zaspokojenia potrzeb klientów.

Szeroka baza kontaktów z usługodawcami oraz dostawcami materiałów tkanin z całego świata, z którymi współpracujemy, pozwala nam na dobranie takiego materiału, który w konkretnym modelu sprawdzi się najlepiej.

Potrzebujesz więcej informacji?

Dokładniejszego wyjaśnienia?

Zadzwoń do nas lub napisz, z chęcią z Tobą porozmawiamy:

Aneta Guść
Tel. 669 049 765
E-mail: info@sprzedazhurtowaodziezy.pl